Ми робимо прокат комфортним та доступним!

Трансфери

Клас Аеропорт/з.д. вокзал-готель 1 год. (по місту) 1 год. (за містом)*
Стандарт клас
11€
8€
0.2€
Бізнес клас
20€
12€
0.25€

*В дві сторони (ціни приблизно розраховані для західного регіону)

Номер телефону для замовлення трансферів:

+38 (067) 773 77 85

Мінімальна вартість замовлення 3 години

Команія «WestRent» вже тривалий час успішно організовує автомобільні трансфери по території України. Водії компанії цілодобово готові зустрічати гостей нашого міста або країни в аеропортах, на вокзалах чи в будь-яких інших місцях.

 

Прокат авто з водієм

Автомобільні трансфери від компанії «WestRent» передбачають ще одну популярну серед клієнтів послугу – прокат авто з водієм. Послуга оренда авто з водієм дозволить суттєво зекономити час, оскільки менеджери компанії завчасно і раціонально розрахують маршрут поїздки, а пасажири зможуть зосередитись над вирішенням власних завдань. Водії компанії регулярно проходять спеціальну перепідготовку, що дозволяє їм надавати послуги найвищої якості.

У разі замовлення трансферу з аеропорту або вокзалу, водій компанії зустріне Вас відразу біля терміналу або на пероні. На відміну від звичайного таксі, де клієнт платить за подачу автомобіля, простій, посадку і кілометраж – при замовленні трансферу клієнт оплачує лише чітко обумовлену суму. Якщо літак або поїзд з будь-якої причини і на невизначений час затримується в дорозі, водій без додаткової плати зустріне Вас у зазначеному місці. Єдина умова виконання трансферу – це прибуття пасажирів саме тим рейсом чи поїздом, який вказаний у заявці. Вартість послуг може бути переглянута, лише у випадку зміни дати зустрічі, рейсу або зміни класу автомобіля, який Вас зустрічає.

Ми допоможемо Вам обрати саме той автомобіль, котрий найкраще задовольнить Ваші побажання і потреби. Усі транспортні засоби компанії проходять регулярний технічний огляд та обладнані сучасними засобами комфорту і безпеки автомобіля (функцією підігріву сидінь, системою клімат-контролю, а також навігатором (GPS)), котрі дозволяють забезпечити приємне і безпечне пересування по території України.

Оренда авто з водієм – найбільш зручний спосіб пересування по великому місту, з метою вирішення різноманітних ділових справ. Оплатити послуги прокат авто з водієм можна різними способами: готівкою, кредитними картками або ж безготівковим розрахунком.

Автомобільні трансфери по Україні – це гарантія безпеки, суттєва економія часу та можливість вирішувати протягом поїздки особисті справи. Прокат авто з водієм дозволить повноцінно насолодитись часом проведеним у дорозі.

Замовити послугу автомобільні трансфери можна не залишаючи власний офіс чи помешкання, достатньо зробити заявку на сайті westrent.com.ua або зателефонувати регіональному представнику.

Замовити дзвінок
Замовити дзвінок