Ми робимо прокат комфортним та доступним!

Трансфери

Клас Аеропорт/з.д. вокзал-готель 1 год. (по місту) 1 год. (за містом)*
Стандарт клас
11€
8€
0.2€
Бізнес клас
20€
12€
0.25€

*В дві сторони (Ціни приблизно розраховані для західного регіону)

Номер телефону для замовлення трансферів

Команія «WestRent» вже тривалий час успішно організовує автомобільні трансфери по території України. Водії компанії цілодобово готові зустрічати гостей нашого міста або країни в аеропортах, на вокзалах чи в будь-яких інших місцях.

Прокат авто з водієм

Автомобільні трансфери від компанії «WestRent» передбачають ще одну популярну серед клієнтів послугу – прокат авто з водієм. Послуга оренда авто з водієм дозволить суттєво зекономити час, оскільки менеджери компанії завчасно і раціонально розрахують маршрут поїздки, а пасажири зможуть зосередитись над вирішенням власних завдань. Водії компанії регулярно проходять спеціальну перепідготовку, що дозволяє їм надавати послуги найвищої якості.

У разі замовлення трансферу з аеропорту або вокзалу, водій компанії зустріне Вас відразу біля терміналу або на пероні. На відміну від звичайного таксі, де клієнт платить за подачу автомобіля, простій, посадку і кілометраж – при замовленні трансферу клієнт оплачує лише чітко обумовлену суму. Якщо літак або поїзд з будь-якої причини і на невизначений час затримується в дорозі, водій без додаткової плати зустріне Вас у зазначеному місці. Єдина умова виконання трансферу – це прибуття пасажирів саме тим рейсом чи поїздом, який вказаний у заявці. Вартість послуг може бути переглянута, лише у випадку зміни дати зустрічі, рейсу або зміни класу автомобіля, який Вас зустрічає.

Ми допоможемо Вам обрати саме той автомобіль, котрий найкраще задовольнить Ваші побажання і потреби. Усі транспортні засоби компанії проходять регулярний технічний огляд та обладнані сучасними засобами комфорту і безпеки автомобіля (функцією підігріву сидінь, системою клімат-контролю, а також навігатором (GPS)), котрі дозволяють забезпечити приємне і безпечне пересування по території України.

Оренда авто з водієм – найбільш зручний спосіб пересування по великому місту, з метою вирішення різноманітних ділових справ. Оплатити послуги прокат авто з водієм можна різними способами: готівкою, кредитними картками або ж безготівковим розрахунком.

Автомобільні трансфери по Україні – це гарантія безпеки, суттєва економія часу та можливість вирішувати протягом поїздки особисті справи. Прокат авто з водієм дозволить повноцінно насолодитись часом проведеним у дорозі.

Замовити послугу автомобільні трансфери можна не залишаючи власний офіс чи помешкання, достатньо зробити заявку на сайті westrent.com.ua або зателефонувати регіональному представнику.

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок